Prázdniny v pivováru

Na Cyrila a Metoda zakazuje se pít voda a proto hurá do pivováru na prodloužený víkend. Nabídneme vám pečená kachní stehna se zelím a variací knedlounů, pstruha na grilu s V.B. a čerstvým tymiánem, pečenou krkovičku na cibuli, česneku a Černý svini s mačkanejma a jarní cibulkou, krůtí stejk v pepřový majdě a opečenejma. Nebo klasika svíce, guláš, fógl, vejpečky, žebra, tatarák, saláty, šnycl, smažka či ribeye. Na čepu Černá svině, Žitovec, hostomický výroční ležák a další zrzky. A nezapomeňte, že v pátek oslavíme Mezinárodní den polibku čili herpes den!
 
KOLOBĚH - výsledky a fotky atd.
Výsledky koloběhu ZDE. Video ze závodu od Jirky ZDE a fotky od Jirky ZDE, děkujeme. Další fotky a diskuse v naší facebookové skupině ZDE
 
Komínářská konference
Průmyslové symboly, plíce továrny, totemy dělníků, pyšné vertikály, čadící sloupy, stožáry práce. To všechno byly a jsou tovární komíny. Těmto technickým ikonám bude věnován třetí ročník konference, která se uskuteční 20. října. Detaily ZDE.
 
Přijde učitel do třídy a říká: "Tak děti, tato místnost má 12 m2 a slunce sem svítí pod úhlem 20 stupňů. Otázka zní, kolik je mi let?"
Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví. Přihlásí se Pepíček a říká: "48 let".
"Ano, správně Pepíčku a řekneš nám, jak jsi na to přišel?"
"No jednoduše, já mám bratrance, kterému je 24 let a náš táta říká, že je napůl debil..."
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate