Panenský víkend bez kalhotek

Mezinárodní den bez kalhotek oslavíme v pivovaru stylově s panenkama! Nabídneme Vám šnycliky z panenky v parmazanové strouhance s bavorským brsalátem, špalíček panenky protkaný sušenýma švestičkama a povidlovou majdou, medajle v omáčce z modrého sýra či salát s filírovanou panenkou s medovohořčičným dresinkem. Jinak samozřejmě klasika. Na čepu cenami ověnčená Černá svině, naše pšenka Bílá svině, světlý ležák Vycpaná vydra a také rychnovská kněžna. A nezapomínejte, že když prší o Apolináři, tak do rána se v hospodě paří!
 
 
Memoriál Vladimíra Černohorského se blíží aneb etapový běh z pivovaru do pivovaru. Vloni se běželo z únětického pivováru do černokosteleckého a letos tomu bude naopak. Takže v 10.00 start v Kostelci, prezence od 9.00, směr Babice (15km), pivovar Dolní Počernice (16km), pivovar Kolčavka (10km) a Únětice (16km). Celou trasu je možné absolvovat na kole jako doprovod oučastníků. Trasa vede krásnou přírodou s minimem dopravního ruchu. Závod je určen pro 4členné týmy, každý účastník poběží jednu etapu, ale může si zaběhnout i etap vícero. Na každém kontrolním stanovišti počkáme na všechny běžce a start do další etapy bude hromadný. Více na webu černokosteleckého a únětického pivovaru nebo v naší běžecké skupině BĚHÁME S PIVOVAREM. Registrace týmů ZDE. Plakát ZDE.
 
 
 
Pochodoběh - registrace dočasně pozastavena na 110 manšaftech, zájemci se klidně registrujte dále, určitě ještě něco zvládneme a mnozí onemocní apod.
 
 
 
Ještě trochu matematiky ze základky
V matematice zaokrouohlujeme do 0,5 směrem dolů, takže malý pivo vlastně žádný pivo není!!! (až se žena či esenbák zeptá)
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo na www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate