Kdo se motá nezlobí

Je to přeci paráda, když je v bříšku roláda. Připravíme Vám roládku krůtí s hermelínem a listovým špenátem, bramborovými česnekovými gratinky, vepřovou bůůůčkovou s lepenicí s kyselým zelím, kuřecí s žemlovou pažitkomajoránkovou nádivkou a bramborovým pyré či rolovanou panenku s nivou a rajčátkama na salátu a zelenině s dižónským přelivem. Jinak samozřejmě pivovarská klasika a rolády spláchneme medicinelní Černou sviní, osvěžující letní Bílou sviní či Vycpanou vydrou. A vězte, že jsme v úterý oslavili Mezinárodní den suchého zipu....tak ať nedopadnete jako chudák zip!!!
 
Memoriál Vladimíra Černohorského aneb etapový běh z pivovaru do pivovaru již tuto sobotu. Vloni se běželo z únětického pivováru do černokosteleckého a letos tomu bude naopak. Takže v 10.00 start v Kostelci, prezence od 9.00, směr Babice (15km), pivovar Dolní Počernice (16km), pivovar Kolčavka (10km) a Únětice (16km). Celou trasu je možné absolvovat na kole jako doprovod oučastníků. Trasa vede krásnou přírodou s minimem dopravního ruchu. Závod je určen pro 4členné týmy, každý účastník poběží jednu etapu, ale může si zaběhnout i etap vícero. Na každém kontrolním stanovišti počkáme na všechny běžce a start do další etapy bude hromadný. Více na webu černokosteleckého a únětického pivovaru nebo v naší běžecké skupině BĚHÁME S PIVOVAREM. Registrace týmů ZDE. Plakát ZDE. Na facebooku v naší skupině jsou aktuální informace k trase a odkazy na jednotlivé úseky  nebo ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. V případě dotazů volejte 736623290.
Vážení štafetoběžci, prozatím máme zaregistrováno 13 manšaftů: Náhlá žízeň, Únětice v srdci, Běžím na pivo, BOHEMIA HOP/CHMELAŘSTVÍ - HOP RUNNERS, Fitness Natálie Český Brod, Únětický pivovar, Roštěnky - Koa Squad, My jsme o Tobě taky nikdy neslyšeli, BlackS Gang, Pivovar Bubínek, Hlaváčkova Krásná Vyhlídka, SK Svěrák/Lawi, Černokostelecký pivovár
Jestli se někomu nepodařilo zaregistrovat nebo se mezi týmy nevidí pište prosím na kvetak@pivovarkostelec.cz, spousta týmů co se vyptávala není zaregistrována, tak se raději ptáme.
 
Pochodoběh - Vážení příznivci pochodoběhu, registrace byla dočasně zastavena na 110 týmech a nyní ještě řešíme nějaké organizační detaily a možnost navýšení. Další týmy se hlásí a jsou tak v pořadí, nějaké týmy jako každoročně z důvodu nemoci, úrazu atd. odpadnou a bude prostor pro týmy v pořadníku. O dalším postupu budeme informovat.
 
 
Myšlenka týdne: NEalkoholické pivo je jako porno....v rádiu.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate