Flákotu zvěřiny do každé rodiny

Mezinárodní den leváků oslavíme v piváči spolu s lesními zvířátky! Naservírujeme Vám grilovanou kýtu z jelena sika na rozmarýnu, gulášek z muflona s H.K., černou svini na divoko s domácím hlávkovým zelím a karlovarským knedlem či srnčí ragú na kořenovce s červeným vínem zahuštěné parmezánem. Klasika kachna, svíce, žebra, smažák, šnycl, tatarák, saláty či fógl. Na čepu naše lehká letní Bílá svině nebo medicinelní Černá svině. Když je v srpnu ráno hodně rosy, nechoďte z hospody raději bosi/y/.
 
Memoriál Vladimíra Černohorského
Výsledky sobotního štafetového běhu ZDE. Fotogalerie v naší facebookové skupině ZDE.
 
XIIII. černokostelecké vykulení se blíží!!!
Vrchol pivovarské sezony je před námi! Již počtrnácté budeme vykulovat ležácké sudy a tlouct do obručí ostošest! První pozvánka ZDE. Detaily programu budeme zveřejňovat postupně.
A na co se můžete těšit: Bednářské vystoupení po celý den, pivo z čerstvě vysmolených dřevěných a hliníkových sudů, vysekávání žulového sladovnického znaku s letopočtem, odlévání nového bronzového zvonu tradičním postupem na rekonstruovanou varnu, výstava obrazů pivovarů Pavla Jákla a gastroplakátů, pivní kosmetika, ukázkový včelí úl, keramická dílnička, exkurze pivováru po celý den
Pivní slavnosti – naše pivo
11% BÍLÁ SVINĚ witbier, 11% BÍLÁ SVINĚ witbier černorybízová, 
12% VYCPANÁ VYDRA světlý ležák, 13% ČERNÁ SVINĚ tmavé speciální pivo, 13% ČERNÁ SVINĚ čokoládová, 13% SAISON pivo belgického typu, 20% PORTER (normal, vanilka, Jack Daniels, cognac Martell, rum Metuzalem) a množství piv od sousedů.
Prodejní výstava pivních suvenýrů a blešák
Pivovarská strojovna na transmisní pohyb: stabilní motory Lorenz, Bernard, Škoda, Wichterle&Kovařík, kovářský buchar Ajax 1, pásová pila, dřevěná cirkulárka, pískovcový brus, mlátička, vzduchový kompresor, vrtačka, čerpadlo, traktory, fréza atd.
Živá Muzika - Daniel Hůlka 
Kalábůf něžný beat, Mladá garda, Authentic, Mr. Pig
Staročeská žranice krkovice z ohně, zauzené šunkové kýty, obří čili párky v bagetě, klobásy na ohni i z udírny, párek v rohlíku, langoše, pivovarský burgr, vařená kukuřice, pochoutky z udírny, žebra, krůty, jehněčí, kachní, řízky, guláše, svíčkové, domácí kořalky, pivovarské brambůrky, pivní dort, vyžmolený koláče.
 
Zajímavý úkaz po dovolené jest, že opálená kůže je o tři kila těžší...
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate