Říjen když blýská, hospoda výská

Včas-li padá lupení, pivo řádně zapění! A k pivu patří flákota masa, nabídneme vám ribeye se slaninovýma fazolkama, stejka z jelena sika na rozmarýnu, krkovici z grilu na tymiánu či krůtí stejk na šalvěji. Jinak klasika kachna, guláš, fógl, šnycl, smažák, tatarák, saláty atd. Rozčepujeme Vám Bílou svini, medicinelní Černou svini, Vykutálenou čtrnáctku nebo našeho saisona alá Belgie. A vězte, že Mezinárodní den proti popáleninám nejlépe oslavíte, když doma plotny odstavíte!
 
o.s. Asanace a středočeští ovocnáři pořádají 14. ročník tradičního kolvětrání v sobotu 7. října 2017 v Kostelci nad Černými lesy na náměstí Smiřických s dojezdem v pivováru. Start v 10:30 na trasy dlouhé 10-50km, povinná cyklistická výbava, startovné 20Kč, rodinné 30Kč, děti do 12ti let s doprovodem, další informace na www.cvikr.info. Plakát ZDE.
 
Film Selský rozum před volbami v televizi neuvidíme, tak jsme se s autory domluvili, že si ho ve středu večer promítneme v Kostelci. Prostory nám poskytl Černokostelecký pivovár. Vstupné dobrovolné, společnost příjemná, pivo lahodné! Přijďte, začátek v 18:30! 
 
Výsledky pochodoběhu, krátká dětská trať ZDE a dlouhá královská ZDE. Další info brzy.
 
Černokostelecká dvanáctka se bude konat 12.11.2017. Jako obvykle musel být termín pozměněn z důvodu dalších závodů v bučinách a hlavně skrzeva myslivce, takže tentokráte v neděli až dokoukáte Studio Kamarád, tak si dejte kachnu a ve 14:30 startujeme!!!
 
 
Ona: "Sundal bys mi blůzku...?"
On: "Jistě, lásko..."
Ona: "A podprsenku..?"
On: "Milerád..!"
Ona: "A nezapomeň na kalhotky..!"
On: "Samo, už jdu na to..."
Ona: "A kolíčky nech, prosím tě, na šňůře..."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate