O svaté Tereze do hospod se zaleze

Silný v zimě jako buk, kdo nabírá v říjnu podkožní tuk. A než polykat rybí tuk od babiček raději nějaký závitky v pivováru. Nabídneme Vám kančí rolku na smetaně s H.K., záhorácký závitek s B.K., kuřecí roládu s listovým špenátem či fógla z roštěnky. Nebo klasika tatarák, svíce, guláš, žebra, vejpečky, kachna, šnycl, smažka, striploin stejk či saláty. Pitný režim splníme Vycpanou vydrou, zdraví upevníme Černou sviní a jako šláftruňk poslouží náš saison alá Belgie.
 
Černokostelecký pivovár si vás dovoluje pozvat na kratochvilné pojednání SILVESTR 2017 a NOVÝ ROK 2018, piva z našeho pivovaru – 13% tmavý speciál ČERNÁ SVINĚ a 15% speciál SILVESTROVSKÝ BOCK, dobrodružná hra Putování pivovárem a kvíz od 19.00, slavnostní půlnoční ohňostroj nevídaného půvabu, tombola, živá muzika – klasické hity – ATLANTIC, gurmánské pochoutky od nevidím do neslyším (variace mlsných jazyků, žebírka na pivě, rostbíf z roštěnky, magická boule, marinovaný losos, nekonečně uzeninových a syrových nákrojů, dršťková polévka, pivovarské domácí brambůrky, sýrové a vepřové rolády, obří nadívaný krocan, tatarák, zvěřinové  kuličky v pikantní omáčce, filírovaný hovězí pupek, grilovaná kuřecí křidélka s pikantní omatlávkou, obložená vepřová kost, šunková kýta, kuřecí a vepřové řízečky, sladkosti, zeleninové a ovocné mísy, novoroční čočka s ovárkem), cena za odpolední, večerní a noční menu, program a půlnoční přípitek ve formě dvoudecky sektu je 650,-/hlava (bez ostatních nápojů), začátek od 17.00, rezervace: spravce@pivovarkostelec.cz 
 
 
Černokostelecká dvanáctka se bude konat 12.11.2017, plakát ZDE. Jako obvykle musel být termín pozměněn z důvodu dalších závodů v bučinách a hlavně skrzeva myslivce, takže tentokráte v neděli až dokoukáte Studio Kamarád, tak si dejte kachnu a ve 14:30 startujeme!!!
 
 
Pro zájemce o odlévání pivovarského zvonu přinášíme fotky ZDE od našeho kamaráda Jirky, děkujeme. Až bude zvon zavěšen a vysvěcen, tak zveřejníme kompletní video. V současnosti probíhají u mistra zvonaře dokončovací práce.
 
 
A dlouho tady nebyl matematickej vtip:
Víte jak ulovit jelena? Není nic jednoduššího, v příručce se píše: potřebujete dalekohled a pušku. Podíváte se do dalekohledu, vidíte jelena, zabijete jelena. A teď jak ulovit krokodýla. Takže, potřebujete udici, návnadu, grill, maso, deku, matematické tabulky, kovadlinu, jablko, pletací jehlici, dvě esa. Přijdete k vodě, nahodíte udici, čekáte, čekáte a když se stále nic neděje tak ogrilujete maso. Lehnete si na deku a jediná kniha kterou sebou máte jsou matematické tabulky. Čtete, čtete a jelikož je to nuda, usnete. Krokodýl ucítí grillující se maso, přijde a v tu ránu vidí tabulky a říká si, ,,to sem ještě nečet" a pustí se do čtení. Je to nuda, usne. Podle pravidla: ,, kdo dřív usne, dřív se probudí", se probudíte dřív, leknete se ho a dáte se na útěk. To probudí krokodýla, běží za vámi. Odhodíte kovadlinu aby se vám lépe běželo, poté odhodíte jablko a jelikož jablko nikdy nepadá daleko od stromu, vylezete na strom, krokodýl za vámi, pletací jehlicí mu vypíchnete oko a on zařve: ,,OKO!!!" vytáhnete 2 esa a řeknete, ,,královský". No to sem z toho jelen říká krokodýl. A teď už potřebujete jen příručku: ,,Jak ulovit jelena".
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate