Kosky jsou vrženy

A jak radí Svatý Hilarius: "Dej si ještě kus" a k tomu hru v kostky. Naservírujeme vám zvěřinové kostky na červeném víně alá bažant s bramboráčkama, krůtí kostky na paprice s H.K., moravského vrabce s B.K. či hovězí krk na česneku s cibulovým bramborem. Nebo klasika svíce, tatarák, guláš, smažák, šnycl, fógl, striploin, saláty či žebra. Na čepu náš ležák Vycpaná vydra, tmavý speciál Černá svině či světlá novoroční patnáctka, po které velmi brzy vypadává obraz i zvuk. A jak kdysi poznamenal skotský romanopisec Irvine Welsh: "Proč si myslíš, že Skotové vynalezli předčasnou ejakulaci? Abychom mohli trávit víc času v hospodách!"
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme za výhodných platových podmínek pomocnou sílu do kuchyně a brigádníky na víkendové výpomoce. Informace na telefonu 774533672 nebo e-mailu spravce@pivovarkostelec.cz
Tradiční pivovarský plakát ZDE, prosíme o sdílení, děkujeme.
 
Černokostelecký pivovár se aktivně zapojil do aplikovaného výzkumu Darwinovy teorie a zároveň jsme se snažili ověřit jestli Homo sapiens patří mezi savce. Jukněte na fotky z aplikovaného výzkumu sacího reflexu. Foto ZDE a ZDE.
 
Do pivováru dorazila lyžařská sezóna! Důsledným průzkumem přípitků jsme zjistili, že mnozí záškodníci při panáčkování podvádí. Na tento mrzutý nešvar jsme zareagovali pořízením tzv. chlastací lyže patentu "Denysa", kde panáky jsou pevně přichyceny k lyži a nikdo se nemůže přípitku vyhnout. Navíc je to docela sranda. Přijďte to vyzkoušet! Foto ZDE a ZDE. Instruktážní video ZDE.
 
A víte proč je tak obtížné vysvětlit slovní hříčky kleptomanům? Vždycky všechno vezmou doslova.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate