Mezi bramboráky

Chcete-li si zmastit frňáky, přijďte o víkendu na bramboráky! Budeme smažit kaplickou cmundu, kančí ragú s bramboráčkama, kuřecí medajle v bramboráku či pikantní směs v bramborové placce se sýrem. Klasika svíce, guláš, kachna, fógl, stejk, šnycl, smažka, salát, žebra, tatarák atd. Zalejvat budeme naší Vycpanou vydrou, medicinelní Černou sviní či 15% světlým speciálem se zeleným chmelem. A nezapomínejte, že ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu!!!
 
Sládek Jiří Vodochodský odešel do pivovarského nebe
Jiří Vodochodský - "Sládek" v pivovarech Nusle, Krušovice, Dobrovice a Vysoký Chlumec odešel do pivovarského nebe. Dej Bůh štěstí mu tam nahoře přejí pivovarští z Kostelce. Tomášovo video ZDE. V roce 2012 vyšel v pivovarském kalendáři článek o sládkovi Jiřím Vodochodském. Tímto Vám přinášíme jeho optimismem nabité pivovarské vzpomínky. Text ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.
 
V pátek 26/1 večer od 18.00 v pivováru zahraje živá hudba a v záři reflektorů se ukáže Tomáš Řezníček! Zároveň oslavíme již desetileté působení našeho pana správce Ladislava v pivováru. Ukázka jeho pěveckého nadání v přiloženém videu ZDE. Přijďte si také zabékat!
 
Termínovka 2018
17/3 - Sedmnácté výročí pivováru aneb den otevřených dveří
5/5 - Černokostelecká desítka
19/5 - IIIIIII. Vysmolení 
7/7 - Koloběh smíšených dvojic
4/8 - Memoriál Vladimíra Černohorského aneb štafeta Únětice-Kostelec
8/9 - XIIIII. Vykulení
29/9 - Pochodoběh
10/11 - Černokostelecká dvanáctka
 
Manželský pár cestoval na víkend k jezeru, kde bylo možné ve stanovených úsecích lovit ryby. Manžel miloval rybaření za úsvitu a jeho žena zase velmi ráda četla. Jednou ráno se manžel po několika hodinách rybaření vrátil a chtěl si na pár hodin oddechnout. I když se jeho žena v okolí nevyznala, rozhodla se vyplout s loďkou na jezero. Kousek veslovala, zakotvila a vzala si knihu a začala číst. Za chvilku se na motorovém člunu objevil strážce parku, ve kterém se jezero nacházelo. Oslovil ji: "Dobré ráno, milostivá co děláte?" "Čtu", odpověděla a pomyslela si pro sebe: není to snad vidět? "Nacházíte se ale v zóně, kde je zakázáno lovit ryby." "Ale já přece ryby nelovím, to přece vidíte." "Hmmm, ale máte s sebou kompletní výstroj. Musím Vás odvést a dát Vám pokutu! "Když to uděláte, obviním Vás ze znásilnění!", odpověděla klidně žena. "Ale já jsem se Vás ani nedotknul!" "Hmmm, ale máte s sebou kompletní výstroj!"
A jaké je ponaučení? NIKDY nediskutuj s ženami, které umí číst.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate