Krůtobraní

 Na svatého Blažeje, každej se rád naleje! Jako základ nám tentorkáte poslouží indiánský slepice. Osmahneme Vám krůtí stejk na rozmarýnu s majdou z Černé svině, prošpikujeme krůtí prso mrkví a slaninou, namícháme krůtí salát se zeleninou, ugrilujeme krůtí játra či poskládáme krůtí burgr! Klasika svíce, guláš, fógl, vejpčky, žebra, sejra, šnycl, tatarák, stejk či saláty. A nalejvat se budeme Vycpanou vydrou, Černou sviní či patnáctistupňovým speciálem! 
 
Pro Vaše oči a chutě připravujeme zcela nový stálý jídelní lístek. Jukněte na fotečky z příprav. Máte se opravdu nač těšit!!! Fotky ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE či ZDE. Již brzy...
 
 
Jiří Vodochodský - "Sládek" v pivovarech Nusle, Krušovice, Dobrovice a Vysoký Chlumec odešel do pivovarského nebe. Dej Bůh štěstí mu tam nahoře přejí pivovarští z Kostelce. Tomášovo video ZDE. V roce 2012 vyšel v pivovarském kalendáři článek o sládkovi Jiřím Vodochodském. Tímto Vám přinášíme jeho optimismem nabité pivovarské vzpomínky. Text ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.
 
 
A víte, že vědci konečně zjistili, co žena chce? No ona si to ale mezitím rozmyslela.
 
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate