Mezi líčka

Když popíjíme, tak starosti podřimují. A k tomu si pěkně nacpeme pupíky líčkama. Zalícíme na líčka telecí na česneku a tymiánu s restovanou cuketou a bílým vínem, líčka telecí na houbách se slaninkou, líčka vepřová na Černý svini s česnekem a cibulí či líčka hovězí na kořenovce a červeným víně. Klasika fógl, svíce, guláš, bůček, žebra, sejra, šnycl, saláti, tatarák či flank. Na čepu naše medicinelní Černá svině, letní pšenka Bílá svině či sexistický ležák Vycpaná vydra. A nezapomínejte co tvrdil G. B. Shaw: "Zneužívání alkoholu je to jediné, co staví člověka nad zvíře."
 
Koloběh zrušen!
Vážení koloběžci, z důvodu špatně vybraného termínu jsme nuceni náš koloběh přesunout na jiný termín. Moc nás to mrzí! V naší skupině na facebooku - ZDE probíhá anketa o výběr nového termínu. Děkujeme za pochopení.
 
Pochodoběh
Termín pochodoběhu byl posunut na pátek. Po sečtení hlasů naší ankety na facebooku a hlasů nefejsbukářů z mejlu máme jasný výsledek. 67% hlasovalo pro pátek, 23% pro sobotu a 10% je to ukradený. Termín posouváme na pátek 28. září, omlouváme se všem hlasujícím pro sobotu a doufáme, že se jim to podaří nějak zařídit.
Skupina ZDE, přihlašování ZDE.
 
Zmlácená žena u doktora: "Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou za čas vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždé, když se vrátí nalitej, tam mně šíleně zmlátí."
Doktor: "Opravdu pokaždé vás zbije?"
Žena: "Opravdu pokaždé."
Doktor: "Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel za kliku, začněte ho kloktat."
Po čtrnácti dnech: "Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a manžel si mě ani nevšimnul."
doktor: "Já tušil, že bude stačit držet hubu."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate