MEXIKO v pivováru

Mezinárodní den pirátů oslavíme v pivováru mexickými specialitami. Po pikantní fazolačce s uzeným masem, kukuřicí, jalapeňos, petržílkou a rajčaty Vám nabídneme nachos (kukuřičná tortilla) se zeleninovou salsou, burrito (založená zarolovaná tortilla s náplní) s hovězím masem, mletými fazolemi a rýží s pikantní majdou, quesadilla (pšeničná tortilla) s kuřecím nebo vepřovým masem, guacamole (avokádová omáčka), se zeleninou a salsou nebo zdomácnělé chilli con carne. Nebo klasika guláš, svíce, smažka, žebra, kachna, tatarák, šnycl atd. Mexiko spláchneme naším ležákem Vycpaná vydra nebo tmavým speciálem Černá svině. 
 
 
 
V XIIIII. Černokostelecké VYKULENÍ - 8. září
V roce 2012 jsme z Německa zachránili unikátní myčku dřevěných sudů, kterou bychom Vám rádi představili na letošním Vykulení. Níže je podrobná fotoreportáž ze záchrany pivovarské technologie ZDE, ZDE a ZDE. Dobová reklama na myčku ZDE.
V rámci letošního VYKULENÍ představíme další část pivovarského muzea a to podvarní. Můžete se těšit na chmelový cíz ZDE, čpavkový kompresor ZDE, funkční motory či čerpadla ZDE a další unikátní technologické exponáty ZDE. Dále se můžete těšit na nově připravovanou expozici chmelárny - ukázka ZDE, kompresorovny - ukázka ZDE či myčky sudů zachráněné v Německu (přineseme samostatnou reportáž). Plakát na akci ZDE
 
 
Roku 1893 vyšel v Kostelci podivný pseudosatirický plátek Kanoun, kde byla mimo jiné i básnička o černokosteleckém pivováru. Co tím chtěl básník říci? ZDE. Díky Honzo.
 
 
V sobotu 29. září dorazí v odpoledních hodinách spousta starejch rachotin do pivováru, tak se přijďte podívat!!! Více informací ZDE.
 
 
Ohlasy letošního memoriálu a výsledková listina
Článeček od Filipa o letošním Memoriálu Vladimíra Černohorského ZDE. Výsledky ZDE.
 
 
Letošní Černokostelecká dvanáctka proběhne 10/11. Tak si to zapište do blbeníčků a za uši a trénujte!
 
 
 
a tentokráte to zakončíme stylově mexikánskyEn boca Cerrada, ne entran moscas. Do zavřené pusy mouchy nelétají, tak je potřeba ji ucpat Černou sviní!
 
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate