Kdo nepapá játra, tomu tělo chátrá

Na svatou Silvii pivem se naliji, protože musím zapivnit jatýrka. Podávat se budou játra kuřecí na cibulce s rýží, králičí na kari s bílým vínem a kroketama, kachní na cibulce s čili višňovkou a opekama či vepřová v pikantní směsi s bramboráčkama. Nebo pivovarská klasika svíce, guláš, fógl, šnycl, žebra, tatarák, saláti, smažka, pupek atd. Na čepu náš ejl vápenka, wit Bílá svině, světlý ležák Vycpaná vydra, medicinelní Černá svině či náchodský Špringl s hlávkovým chmelem. A nezapomínejte, že kdo nechodí na piva, tak je pěknej protiva!
 
Černokostelecká dvanáctka již příští sobotu
 V sobotu 10. listopadu proběhne pátý ročník přespolního podzimního výběhu - černokostelecká dvanáctka. Prezence a vyzvedání čísel 13:30-14:15 v pivováru. Start 14:30 symbolicky u hřbitova po hromadném zahřívacím přesunu z pivováru. Délka trati 12km, převýšení cca 200m, startovné 50Kč předem nebo 100Kč na místě. Více informací ZDE nebo ve facebookové pivovarské běžecké skupině ZDE. Přihlašování ZDE. Plakát ZDE.
Teprve během je žízeň krásná. Musíme doufat, že letos nevpadneme do nějakého honu!
 
Dne, 30. října, by oslavil své osmašedesátiny potulný malíř JP, který zanechal na české pivní scéně velmi hluboký odkaz. Takže my budeme v Kostelci pít Černou svini. V sobotu slavnostně Pavlovi odhalíme v pivovaru pamětní desku a pozdravujeme na nebeskou šalandu, Dej Bůh štěstí...
 
Naproti černokosteleckému pivováru bylo otevřeno Nové muzeum keramiky a to v bývalé slavné Vondráčkově továrně. Nádoby na pivo je totiž potřeba vyrábět hned u zdroje! Jukněte na reportáž níže. 
https://region.rozhlas.cz/nove-muzeum-keramiky-v-kostelci-nad-cernymi-le...
 
Kultura za sto!
V prostoru žentourového mlatu zahraje v sobotu 3/11 kozojedská punk-rocková kapela EŠUS, tak přijďte na muziku a na KUS.
 
A víte, kdy máte opravdu velký hlad? Když se Vám u zadku udělá pavučina.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate