Nudlobraní

Na světový den polibku smočíme pysky ve škopku. A k tomu si dáme typicky letní lehké nudle! Nabídneme Vám pappardelle s kuřecím masem, cherry rajčátkama, olivama a bazalkovým pestem nebo tagliatelle s panenkou, houbama, rajčatama a parmezánem či noky s lososem, listovým špenátem, smetanou, česnekem a parmezánem a také špagety s parmskou šunkou, sušenýma rajčátkama, rukolou a parmezánem. Klasika svíce, fógl, guláš, žebra, vejpeky, krkovice, smažka, šnycl, saláty atd. Na čepu naše Vycpaná vydra, Černá svině, světlý speciál Noback (IPL) a PaDAle (ESB). A nezapomínejte, že v červenci když dne ubývá, radostněji se v putice pobývá.
 
 
 
Aktuální EKONOM 26-27 přichází s tématem deseti zachráněných pivovarů. Černokostelecký pivovár tam nesmí chybět. Ideální čtení na kadibudku a inspirace k letním výletům! Více ZDE
 
 
 
Legendární František Nedvěd a jeho muzikantská parta to rozbalí 9. 8. od 20.00h v areálu Černokosteleckého pivováru na unikátním koncertě k příležitosti jeho 50. let na folkové scéně! Vhledem k velkému zájmu o vstupenky si Vás dovolujeme informovat, že NEJVÝHODNĚJI je nyní seženete na internetu na www.letnikoncerty.cz. Pokud se na to necítíte sami, požádejte někoho z rodiny nebo přátelé, ať Vám s nákupem pomohou nebo jej pro Vás zařídí. Vstupenky Vám budou zaslány emailem a ten si stačí jen z pohodlí domova či kanceláře vytisknout, nemusíte nikam chodit.
Další možností jsou předprodeje v Kostelci nad ČL: Tabák K.Kalianko ( Pražská ul.) a nebo přímo Černokostelecký pivovár.
Prodej vstupenek bude zajištěn samozřejmě i v den koncertu přímo na místě, ovšem už za plnou cenu.
 
 
 
V našem eshopu naleznete nové etikety - Černá svině (jedenáctá etiketa tvar mates – nově silné pivo), Výročí – Míla, Vysmolení – Jirka, Noback, Vycpaná vydra 2019, Žitovec 2019, PaDAle a MášAle. Dále také nový tácek Míla.
 
 
 
Dnes se na mě v supermarketu zadíval chlap a pak řekl své ženě: "Vzpomněl jsem si, že jsem chtěl koupit bůček." 
Ráda jsem pomohla....
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate