Bramboráky pro malý nosy i pro rypáky

 Když dne ubývá, žížeň přibývá, tak hurá do piváče na cmundu. Budeme servírovat uzenou kotletu z grilu s bílým zelím podávané v domácím bramboráku se škvarkama, madajlonky z kuřecích prsíček v bramborákovém těstě s křenovým zelným salátem, telecí ragú se žampionama gratinované parmezánem s domácíma bramboráčkama či pikantní masovou směs z roštěnky a zeleniny v brambroráku se sýrem. Pivovarská klasika krkovice, fógl, svíce, guláš, vejpeky, kachna, smažka, tatarák, žebra, saláty atd. Na čepu naše Vycpaná vydra a zdraví utužující Černá svině! A nezapomínejte, že na Markétu-li pršívá, v hospodě pobyt prospívá!
 
  Sportovně-kulturní memoriál Vladimíra Černohorského anóbrž etapový běh z pivováru do pivovaru se blíží. 3. srpna 2019 odstartujeme tentokráte z černokosteleckého pivováru a hurá přes Babice, Dolní Počernice, Kolčavku až do Únětic. Nenechte si ujít letní osvěžení sportovní a pivní. Vítáni jsou běžci, pěšci, koloběžci a samozřejmě cyklisti. Týmy můžou být 4členné, ale klidně i méněčlenné, když si střihnete více etap. Plakát ZDE.
 
Aktuální EKONOM 26-27 přichází s tématem deseti zachráněných pivovarů. Černokostelecký pivovár tam nesmí chybět. Ideální čtení na kadibudku a inspirace k letním výletům! Více ZDE
 
Sousedka chtěla otevřít bar s názvem BOD G, ale bála se, že ho chlapi nenajdou...
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate