Medění

Ani trubci nezahálejí, ale organizují výrobu medu. My také nezahálíme a připravujeme Vám speciality na medu! Budete si medit po kachním stehnu na medu, rozmarýnu, červeným zelí a variaci knedlů, vepřových žebrech dozlatova vypečených, krůtím grilovaném stejku marinovaném ve višňové medovině s kuskusem, limetkovou šťávou a mátou či grilovaném kozím sýru na mixu listového salátu s medohořčičnou ořechovou majdou. Klasika fógl, vejpeky, šnycl, tatarák, svíce, krkovice, smažka, guláš či krůtí vinná klobáska. Na čepu naše Vycpaná vydra, Noback IPL či tradiční Černá svině. Když se griluje maso, tak většinou pustíme slinku. Nevíte, co to dělá s veganama, když se seká tráva?
 
 
Sportovně-kulturní memoriál Vladimíra Černohorského anóbrž etapový běh z pivováru do pivovaru se blíží. 3. srpna 2019 odstartujeme tentokráte z černokosteleckého pivováru a hurá přes Babice, Dolní Počernice, Kolčavku až do Únětic. Nenechte si ujít letní osvěžení sportovní a pivní. Vítáni jsou běžci, pěšci, koloběžci a samozřejmě cyklisti. Týmy můžou být 4členné, ale klidně i méněčlenné, když si střihnete více etap. Plakát ZDE. Přihlašování ZDE.
 
Aktuální EKONOM 26-27 přichází s tématem deseti zachráněných pivovarů. Černokostelecký pivovár tam nesmí chybět. Ideální čtení na kadibudku a inspirace k letním výletům! Více ZDE
 
 
Vrátí se muž ze služebky a vidí svou blonďatou ženu sedět na židli a po kolena má všude strouhanku. Blondýna ale stále strouhá další a další rohlíky. Tak se jí ptá: "Co to tady vyvádíš?" Blondýna odpoví: "Chtěla jsem ti na přivítanou udělat řízky a recept v kuchařce začíná: Strouhej tři dny staré rohlíky."
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate