Roštěnkovaná

Spiderman to měl ještě dobrý. Kousnul ho pavouk a začal lézt po stěnách.... Mě kousnul komár a od těch dob nasávám :). Taky to máte tak? Tak přijďte nasávat do pivováru a my Vám k tomu nabídneme pěkný roštěnky! Nabídneme Vám roštěnku vídeňskou s osmahlou cibulkou a opekama, salát s roastbeefem s hrubozrnnou hořčicí, husarskou roládu, klasika pivovrská fógl či Stroganov s žampiónama, koprem, kyselou okurkou, smetanou, kapari a hranolema. Klasika svíce, guláš, žebra, tatarák, šnycl, saláti, vejpeky, kachna či krkovice z grilu. Prostě naše krmě Vám zajistí, že Vaše plavky znejistí! Na čepu náš ležák Vycpaná vydra či medicinelní Černá svině!
 
 

Dne 18. července to bylo přesně rok, co odkráčel na pivovarskou šalandu náš největší pivovarský historik Pavel Jákl. Vzpomínka se ponese bezesporu ve znamení Černé svině..... Foto náhrobníku ZDE.
Dej Bůh štěstí
 
 
Memoriál již příští sobotu!
Sportovně-kulturní memoriál Vladimíra Černohorského anóbrž etapový běh z pivováru do pivovaru se blíží. 3. srpna 2019 odstartujeme tentokráte z černokosteleckého pivováru a hurá přes Babice, Dolní Počernice, Kolčavku až do Únětic. Nenechte si ujít letní osvěžení sportovní a pivní. Vítáni jsou běžci, pěšci, koloběžci a samozřejmě cyklisti. Týmy můžou být 4členné, ale klidně i méněčlenné, když si střihnete více etap. Plakát ZDE.
 
 
Legendární František Nedvěd a jeho muzikantská parta to rozbalí 9. 8. od 20.00h v areálu Černokosteleckého pivováru na unikátním koncertě k příležitosti jeho 50. let na folkové scéně!
 
 
Lékař říká pacientce: "Tak se svlékněte a lehněte si."
Pacientka: "Ježišmarjá, to mi nemůžete dát nejdřív alespoň pusu?"
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate