Svatováclavské hody v pivováru!

Svatý Václav nám vinšuje konec léta a přináší období  neustálé nudle u nosu. Tak se přijdťe ohřát do pivováru a začít nabírat tepelné ochranné tukové polštáře. Budeme podávat vepřová kolena se zelňákama, švestkový knedlíky s mákem, kachnu na medu a zázvoru se zelím, jablkama, brusinkama a bršiškama či rozpečený uzený bůček z grilu s hříbkovým kroupotem s cibulkou. Samozřejmě bude v nabídce i pivovarská klasika. Na čepu se těšte na náš světlý ležák Vycpaná vydra, witbier Bílá svině či tmavý speciál Černá svině!
 
O.S. ASANACE a středočeští ovocnáři pořádají 16. ročník tradičního kosteleckého KOLVĚTRÁNÍ v sobotu 5. října 2019 v Kostelci nad Černými lesy na náměstí Smiřických. Start v 10:30 na trasy dlouhé 10-50km. Povinná cyklistická výbava, startovné 20 Kč, rodinné 30 Kč, děti do 12ti let s doprovodem, dojezd v pivováru, občerstvení zajištěno, další informace na www.cvikr.info. Plakát ZDE.
 
 
Ve čtvrtek 12. 9. byl odvysílán druhý díl Pivního putování Zdeňka Susy, tentokráte z Polabí. Téměř celý díl je věnovaný pivovarské historii Nymburka a v závěru je několik záběrů i z našeho černokosteleckého pivováru. Dej Bůh štěstí pane Zdeňku a děkujeme! Odkaz ZDE.
 
https://www.ceskatelevize.cz/porady/11901631364-pivni-putovani/217562260320002
 

Jindřich osmý, Karel čtvrtý, Richard třetí, Jan Pavel druhý, Ludvík čtrnáctý a já teprve dopíjím první :(.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate