101. výročí vzniku Československé republiky

Když se slaví republika, vzpomene se Masaryka a do krčem se utíká! My Vám v pivovaru nabídneme dobroty nejvypečenější! Bude se podávat pečená vepřová krkovice na cibuli a česneku s kedlubnovým zelím a slaninovejma šťouchačkama, pečené králičí stehno na cibuli, slanině a česneku se špenátovým smetanovým kroupotem, pečená hovězí líčka na Černé svini s bramborodýňovým pyré, pečená krůtí roláda plněná směsí mas s restovanými měsíčky cibulky s balsamikem a bramborýma válečkama. Samozřejmě pivovarská klasika. Z našich piv doporučujeme Černou svini, která podzimní deprese s jistotou z Vás setřese a jak říkával G.B.Shaw: Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.
 
23. listopadu od 13:00 proběhne oslava nedožitých devětašedesátin Pavla Jákla v obdobném duchu jako vloni. Program pošleme brzy a kdo by chtěl s nějakým nápadem přispět, tak dejte vědět na kvetak@pivovarkostelec.cz. Nemusí to být čistě vzpomínka na Pavla, ale třeba jen příspěvek k setkávání pivovarských a potřebě se vídat nejenom virtuálně.
S úctou a pivovarským Dej Bůh štěstí
Kostelečtí
 
Vážení športovci, s velkým zármutkem Vám musíme sdělit, že letošní dvanáctku musíme zrušit. Náš organizační tým je na delší dobu v zahraničí (Kuba jel trénovat na Sibiř a Jana sbírá kaktusy v Mexiku), no a je dost těžká domluva ohledně termínů s myslivcema. Každopádně chtěli bychom uspořádat někdy v zimě pořádnej masakr v okolních kopcích s čelovkama a těšíme se na jarní desítku. Pivovarští.
 
A nezapomínejte, že s jídlem roste tuk... ten se bude v zimě hodit :).
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate