Černokostelecké pivo i během hospodské krize

Nabídka piva buď v pivováru nebo až do vobejváku!
Černokostelecký pivovár nabízí balené pivo přes ulici Po-Pá 8:00-16:00, So-Ne 10:00-16:00, ale když zavoláte večer, tak taky vyběhneme. Pivo v litrových petkách 10% Pochodoběžec, 12% světlý ležák Vycpaná vydra, 13% výroční speciál Míla a především naše medicinelní 13% Černá svině! Jednotná cena 80,- Kč za petku. Vzhledem k příznivým teplotám pivo také posíláme službou PPL, pří odběru více než 15 petek zaslání zdarma. Dále nabízíme pro větší žíznivce i sudové pivo 15-50 litrů včetně výčepů či ručních píp. Vše dokonale desinfikováno. Točené pivo z okénka nanabízíme, roušky používáme. A nezapomínejte, že když nemůžete za sviní do hospody, tak si jí vezměte do hajan!
Volejte na 723142857 nebo 731888070.
 
V neděli 22. 3. běžel na ČT1 v 18:25 pořad Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli, který byl natáčen v černokosteleckém pivováru. Tentokráte na téma led, ledování, chlazení a vše související. Tak si přijďte do pivováru pro nějaké pivo sebou a jukněte ZDE
 
a jeden ze života: "Když jsem se zamilovala, tak mě hrozně bolelo břicho ...... z těch prdů, co jsem musela furt zadržovat :) :) :) ."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate