Když nemůžeme k moři, tak můžeme do pivováru!

30-31/5
Dost bylo gaučingu, už se může do hospod, tak alou za svejma vejčepníma. Je třeba se propivňovat. A když už asi nikdo nepojede k moři, tak pojede moře do pivováru. O víkendu se totiž budou podávat přímořské speciality jako PLJESKAVICA z jehněčího, hovězího a vepřového masa s ajvarem, kajmakem a bramborovými hranolky, CELÁ PRAŽMA plněná variací čerstvých bylinek podávaná s grilovanou zeleninou a bagetkou či RAŽNIČI z vepřové panenky, kuřecích stehenců, domácí klobásky, slaniny, cibule a papriky s bramborem pečeným v alobalu a přelitým bylinkovo-česnekovým máslem. Pivovarská klasika roštěnka, tatarák, kachna, svíce, žebra, fógl, guláš, šnycl, vejpeky, smažka či saláti. Na čepu naše Vycpaná vydra či medicinelní Černá svině. Velký výběr piv v PET lahvích. 
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru jest v době povirové konečně otevřen ctěnému obecenstvu v plném provozu, a to denně od 11:00 do 23:00. Na čepu náš světlý ležák Vycpaná vydra, tmavá medicinelní Černá svině, hotovky, obědové menu, minutková kuchyně, rozvozy jídla, víkendové gastronomické akce, venkovní zahrádka před pivovarem, rozsáhlá zahrádka na pivovarském dvoře, široký sortiment piva v PET, oslavy, rauty, svatby, prohlídky pivováru atd., info na 774533672 či spravce@pivovarkostelec.cz
Dej Bůh štěstí, černokostelečtí.
 
A jak si pánové po domácím vězení zkontrolovat zdravotní stav? Jděte se vyčůrat na zahradu a pokud se shromáždí mravenci, tak máte cukrovku, pokud si močíte na nohy, tak je v řiti prostata, když to voní jako gril, tak máte vysokej cholesterol, když vás u toho bolí zápěstí, tak artritida, pokud se vrácíte na gauč s bimbasem mimo kalhoty, tak je to Alzheimer a příznaky Parkinsona každej zná.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate