Zahraničení

Je-li červen vlažný, z piva máme úsměv blažný! A abychom nemuseli cestovat za hranice, tak Vám tentokráte nachystáme speciality od sousedů. Budeme podávat vídeňskou roštěnou s restovaným bramborem se slaninou, cibulkou a bylinkami či řádný šnycl anóbrž 300g krkovičky v trojobalu s domácím selským brsalátem nebo slovenské halušky s brynzou podávané s husí roládou. Klasika tatarák, kachna, svíce, žebra, fógl, kuřecí medajle se zeleninovým salátem, guláš, bůček, smažka či  pražma. Na čepu naše medicinelní Černá svině a Žitovec, od sousedů světlé ležáky z Dalešic či Únětic. Velký výběr piva přes ulici.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad pomocnou sílu do kuchyně za výborných platových podmínek 20.000 Kč čistého. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Informace na telefonu 774533672 nebo e-mailu spravce@pivovarkostelec.cz
 
A víte, že když nahý muž vleze omylem do dámských sprch, tak nastane řev a raději rychle uteče. Pokud nahá žena vstoupí nedopatřením do pánské sprchy, muži ji vždy přivítají a vezmou mezi sebe. To je další jasný důkaz ryzosti a dobroty mužského srdce.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate