Mezi panenky pro manželky i milenky

Červnové větříky značí plné pupíky a tentokráte panenek! Budeme podávat medailónky z panenky se švestkovou majdou z Černé svině s brhranolema, lehce pikantní špalíčky panenky ve sladkokyselém nálevu s bejby okurkama a kukuřičkama s rýží, roládu z panenky plněnou domácí klobásou, sušenými rajčaty a hermelínem s brkaší či roastbeef na variaci listových salátů s rajčaty, hořčičným dresinkem a opečeným toastem. Klasika roštěnka, tatarák, kachna, svíce, žebra, fógl, vejpeky, smažka, šnycl, guláš či saláti. Na čepu náš ležák Vycpaná vydra, speciál Žitovec a medicinelní Černá svině. 
 
KAHOVEC + SODOMA & George and Beatovens …aneb když legendy hrají Rock and Roll. Karel Kahovec a Viktor Sodoma jsou legendární pěvecké hvězdy 60. let a když se k nim přidá ještě jedinečná formace George & Beatovens, můžete se těšit na nezapomenutelný, více než 3 hodiny trvající, hudební zážitek. Karel Kahovec koncertuje s George & Beatovens a převzal repertoár Petra Nováka, takže kromě Popravy blond holky, Paní v černém, Modřínů háj, zazní i Hvězdička blýskavá, Povídej a Já budu chodit po špičkách. Viktor Sodoma vystoupí s repertoárem The Matadors. Přijďte si s nimi užít nezapomenutelný večer pod letní oblohou. Kapacita areálu pivovaru je omezena, proto si raději zajistěte vstupenky v předstihu, navíc do 19.7.2020 za zvýhodněnou cenu. Nenechte si ujít jedinečný hudební zážitek na unikátním místě. Cena vstupenek je do 19. července 349,- Kč. Od 20. července 399,- Kč
 
 
Zveme Vás na jedinečný koncert Petra Spáleného s kapelou Apollo a exkluzivním hostem Miluškou Voborníkovou a to do atraktivních prostor Černokosteleckého pivováru. Přijďte si s námi užít 21.8.2020 od 20h nezapomenutelný večer pod letní oblohou a poslechnou si Petrovi nejznámější hity, jako např. Plakalo bejby, Dáma při těle, Kdybych já byl kovářem, Josefína, Dítě štěstěny, Až mě andělé, Obyčejný muž a celá řada dalších. Kapacita areálu je omezena, proto si raději zajistěte vstupenky v předstihu, navíc do 16.8.2020 za zvýhodněnou cenu. Nenechte si ujít jedinečný hudební zážitek na unikátním místě.  
 
Jednou se mě zeptáš co mám radši, jestli tebe nebo pivo... a já odpovím, že pivo. A ty odejdeš bez toho, aniž bys věděla jaké ... zajímáš se jen o sebe!
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate