Mikulášské speciality

 O svaté Barboře se opilci válej v pivováru po dvoře, tak neváhejte a přidejte se. Budeme podávat mikulášské speciality, a to Peklovské žebírko s pikantní zeleninovou směsí, volským vokem a kroketami či andělskou husí roládu plněnou žemlovou nádivkou s kaštany se šťouhchačkama. Klasika roštěnka, kachna, svíce, tatarák, guláš, žebra, fógl, šnycl, saláti, vejpeky, smažka a čokoládový dort z Černé svině! Pod obručí se na Vás těší naše Dešťovka, Vycpaná vydra a medicinelní Černá svině.
 
Hlasování nově! Kvůli pokusu o zmanipulování hlasování bylo spuštěno hlasování nové, tak prosíme o nový hlas. Děkujeme!
Vážení přátelé černokosteleckého pivováru! Naši pivovarští kamarádi nominovali náš pivovár (Starec Milan a Vodochodský Tomáš) na cenu hejtmanky Středočeského kraje 2021. V případě, že s tímto názorem souhlasíte, tak nám prosím dejte hlas a nasdílejte odkaz. Dej Bůh štěstí, černokostelečtí. 

https://www.kr-stredocesky.cz/.../cena-hejtmanky-2021....

Cena hejtmanky Středočeského kraje je oceněním, které Středočeský kraj každoročně uděluje vybraným osobnostem spjatým s tímto krajem (buď tím, že se ve Středočeském kraji narodily, žijí zde nebo je s krajem spjato jejich působení, život, dílo nebo činnost). Lze jej udělit i in memoriam.
 
 
 A když spolu lidé souloží, tak netopýři spolu souvisí?
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

 

 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate