Černokostelecký pivovar

SVATBA V PIVOVARU

Spojte svůj nejdůležitější den s unikátním místem Černokosteleckého pivovaru a všemi možnostmi, které nabízí. Zažijete den jako vystřižený ze slavného filmu Postřižiny. Na komín vás sice nepustíme, ale zato vašim hostům ukážeme místa, kudy kráčela slavná česká pivovarnická historie. Náš pivovar je totiž i domovem Národního muzea pivovarnictví.

Černokostelecký pivovar 
Českobrodská 17, 281 63 Kostelec nad Černými lesy   

+420 774 533 672

spravce@cernokosteleckypivovar.cz

splňte si svůj sen

Ať už plánujete malou svatbu pro nejbližší, nebo svatbu třeba pro dvě stě svatebčanů, vždy vám budeme mít co nabídnout. Máme u nás v pivovaru k dispozici mnoho prostorů jak pro obřad, tak pro hostinu, zábavu i svatební focení. Všechny prostory i stoly vyzdobíme podle vašich představ v preferovaných barvách a stylu, ve kterém svatbu plánujete.

spolehněte se na nás

Není svatba, které bychom věnovali menší péči. Dokážeme vám vyjít vstříc v zajištění mnoha nezbytností, jako jsou služby dalších dodavatelů: vizážistky, fotografa, kameramana, hudebníků, dýdžeje a mnoha dalších nepostradatelných profesí. Zaparkujete u nás desítky aut a máme k dispozici přímo v pivovaru i několik pokojů pro svatebčany. Další ubytovací možnosti hotelového typu umíme zajistit v dochozí vzdálenosti.

jeden pivovar, mnoho možností!

Černokostelecký pivovar je skutečně velký a nabízí mnoho možností, jak udělat z vaší svatby výjimečný den, na který nikdo dlouho nezapomene.

Svatební louka

Mlýn

Humno

kompresorovna

svatební Catering

Dopřejte si zážitek z poctivé domácí kuchyně, řemeslných uzenářských specialit, kvalitních dezertů a originálního pivovarského pohostinství.

skvělé místo pro skvělé fotky

Tohle vám budou všichni závidět! V našem pivovaru sídlí Národní muzeum pivovarnictví, takže jsou vám pro fotografování k dispozici i unikátní místa, které jste mohli vidět v několika filmech, seriálech a televizních pořadech.

Spojte se s námi!

Máme za sebou mnoho svateb i zkušeností, jak uspokojit vaše představy a přání. Zavolejte nám a zeptejte se na to, co vás zajímá.

Černokostelecký pivovar 
Českobrodská 17, 281 63 Kostelec nad Černými lesy   

+420 774 533 672

spravce@cernokosteleckypivovar.cz